URGJENT shitet shtepija

Publikuar: Shkurt 17, 2014 9:19 am | Nga: Besim | Çmimi: 230 | Tel.: 049406409

URGJENT shitet shtepija URGJENT shitet shtepija URGJENT shitet shtepija URGJENT shitet shtepija

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

URGJENT, shitet shtepia ne Peje me 20 Ari e gatshme per banim ne rr. Jeton Dedushaj.
Pranojm kompenzim banese ne Prishtine ose Peje rreth 55m2 – 65m2,
poashtu ofrojm/pranojm bashkpunim me Agjencione Patundshmerie dhe Avokat te cilet bejne Shit.Blerjen e pronave.
Tel. 049/ 406 – 409

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39