Urgjent shitet toke ne velipoj

Emri Kontaktues: Rustem | Qyteti: Prizren | Telefoni: +355675660746 | Data e Publikimit: 22.05.2018

Shitet toke ne plazhin e velipojes 1000m2 ne zonen e vilunit nje zon shume e mir dhe e pelqyer .Toka eshte Vetem 100 metra larg detit dhe 250 metra larg qendres .Toka eshte me letra te rregullta dhe shume e pershtatshme per ndertimin e nje pallati,hoteli apo vile te madhe .Cmimi eshte i diskutueshem per me shum informacion na kontaktoni ne 0675660746.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 2 =