Urgjent Shtepi 120m2 me 9 ARI ne Banje te Pejes

Publikuar: Maj 21, 2015 8:30 pm | Nga: Naim | Çmimi: 36000 | Tel.: +38649444099

Urgjent Shtepi 120m2 me 9 ARI ne Banje te Pejes Urgjent Shtepi 120m2 me 9 ARI ne Banje te Pejes Urgjent Shtepi 120m2 me 9 ARI ne Banje te Pejes Urgjent Shtepi 120m2 me 9 ARI ne Banje te Pejes

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes shtepin ne Banje te pejes, mbrapa Hotel Onix te shkolla fillore afer kopshtit te femive. Trualli eshte 8,5 ari, ndersa shtepia ka rreth 120 m2, ka 4 dhoma standarde(4×4), nje banjo, koridor dhe nje ballkon te madhe. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2002.Pronar shqiptar, Shtepia mundet te perkthehet ne emer te blersit menjiher. Shtepia eshte shum afer burimit te banjes Ilixhe.

viber +38649444099

Ndrrim i mundeshem mebanes ne Prishtine ose Fushe Kosove…Ndrrim i mundeshem mebanes ne Prishtine ose Fushe Kosove…

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39