Urgjentisht kerkojme dy masazhere

Publikuar: Qershor 19, 2014 8:44 am | Nga: rijad

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkojme urgjentisht dy masazhere me orar te plote dhe kushte shume te volitshme per pune ne kompanine Mas Center ne Breg te Diellit, saktesisht te qendra Tregtare.
Kushtet me elementare jane:
– Te njoh gj. Angleze
– Te kete te studiuar apo te perfunduar Fizioterapine ( eshte perparesi )
– Te kete kulture dhe moral per pune
– Te jete beqareshe ( perparesi eshte edhe bukuria )
– CV se bashku me foto te profilit dhe portreti eshte shume i obliguar dhe te dergohet ne email: [email protected]
– Vetem kandidatet te cilet selektohen per listen e ngushte do te kontaktohen

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39