Urgjentisht shitet garazha ne F. Kosove

Publikuar: Mars 5, 2015 2:07 pm | Nga: bekim | Çmimi: 2300 | Tel.: 049 305 370

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Urgjentisht shitet garazha ne Bresje (Fushe Kosove) afer Shkolles dhe Ambulantes perballe banesave te reja te Perparimit.Garazha eshte ne objekt banimit, ndertesat e vjetra ne Bresje dhe ka 17.5 m2. Gjithashtu dyer te hekurit dhe asfalt deri para deres

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39