V L E R A – Revistë për Familje dhe Shoqëri

Publikuar: Gusht 1, 2015 10:52 pm | Nga: Revista Vlera | Çmimi: 0.5 | Tel.: 044142038

V L E R A  –  Revistë për Familje dhe Shoqëri

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

V L E R A – Revistë për Familje dhe Shoqëri

Revista Vlera gjendet në të gjitha kiosqet qendrore të Kosovës si dhe në librashitësit mobil

në Sheshin Nëna Terezë në Prishtinë.

VLERA është e veçantë nga të gjitha revistat tjera .

VLERA ka shumë vlera, etiko, morale, tradicionale, bashkëkohore dhe fetare.

VLERA ka bërë shumë ndryshime në familje , në shoqëri, në martesë e çdo kund.

VLERA tani më ka hyrë në të gjitha shtëpitë kosovare, dhe lexohet me një frymë, sepse ka shumë këshilla, pyetje përgjigje dhe gjëra që kurrë më parë nuk i keni dëgjuar.

VLERA kushton vetëm, 50 cent.

[email protected]

www.vlera.net

https://www.facebook.com/Revistavlera?fref=ts

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39