veshje plazhi per meshkuj

Publikuar: Korrik 11, 2017 8:56 pm | Nga: ibrahim | Çmimi: 6 | Tel.: +381638286419

veshje plazhi per meshkuj veshje plazhi per meshkuj veshje plazhi per meshkuj veshje plazhi per meshkuj

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITEN ME SHUMICE VESHJE PLAZHI PER MESHKUJ.TE PRODHUARA NE SERBI NGAFIRMA TURKE ARASYA TEXTIL ECILA KA FILLUAR PRODHIMIN E SAJE EDHE NE SERBI PARA DY MUAJVE. VESHJET JANE TE KUALITETIT TE LARTE DHE QKA E BEJNE PRODHIMIN TONE TE DALLUAR NUK E PRAOJNE UJIN FARE PRA NUK LAGEN GJERSA NE FUTEMI NE DET.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39