Vetem per Femra e vetem per SEX

Emri Kontaktues: kosovari | Qyteti: Prizren | Data e Publikimit: 10.07.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Pershendetje, jam 24 vjeq nga Kosova (Prizreni) kerkoj vajza nga 18 deri 27 vjeqe per Sex.

Per sex sekret dhe pa obligime.

Te gjithe ato qe do te deshironin te benin sex le te dergojn e-mail ne : [email protected], une do tju pergjigjem, gjithashtu edhe ju seksera (ndermjetesues) nese njihni vajza per sex mund te ndermjetesoni dhe ju do te shperbleheni.

Pres e-maile!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 1 =