VITALEX (PER SEX VETEM PER MASHKUJ)

Publikuar: Prill 30, 2017 7:55 pm | Nga: VIMA | Çmimi: 220 | Tel.: +37744845808

VITALEX (PER SEX VETEM PER MASHKUJ)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kjo pilul perdoret vetem per gjinin mashkullore nga mosha e tyre 18 vjeqare e pa kufi. Jep rezultate te forta gjat ktyerjes se marredhenjeve, dhe pa kurfar efekti anesore, Kjo pilul Vitalex perdoret deri ne kohezgjatjen 30 dite, dhe arrihet te gjithat rezultatet e deshiruara. Nga kjo pilul Vitalex arrihen rezultatet e deshiruara: Rritje e penisit, trashje, forcim, qendrqeshmeri. ejakaulim, zgjatje e deshires. Per info. Tel. +37744845808 ose vib.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39