Volkswagen Caddy 1.9 TDI

Publikuar: Dhjetor 19, 2015 10:51 pm | Nga: Faton | Çmimi: 4200 | Tel.: 044150316

Volkswagen Caddy 1.9 TDI Volkswagen Caddy 1.9 TDI Volkswagen Caddy 1.9 TDI

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes Volkswagen Caddy Pick Up 1.9 TDI diesel.
Eshte shum i ruajtur dhe punon shum mir.
Regjistrimi deri ne shtator te vitit 2016
Pres bleres serioz, qmimi i negociueshem

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39