Volkswagen T2 – Special

Publikuar: Shkurt 15, 2010 11:36 pm | Nga: Luan | Çmimi: 2900 | Tel.: 044 82 81 22

Volkswagen T2 – Special Volkswagen T2 – Special Volkswagen T2 – Special Volkswagen T2 – Special

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Një VW T2 të veqantë që në Kosovë nuk gjindet!

Verzion Special me bartje të lejuar max. 1.1 Ton (normalisht vetëm 700kg!)

I ka Amortizatorët special me Gas – Hidraulik që rregullohen prej kabinës me komandë (deri 8 Bar).
Gomat e reja C.-Kategori (Verë + Dimër)
Frenat e prapme 100% të reja + Frenat e para rezervë (të paketuara)
5 shpejtësi
Hargjon vetëm 4,5 Lit. / 100km
Motorri i servisuar në Zvicërr
I doganuar dhe i regjistruar KS deri më 1. Maj 2010.
Ulëset komplet të reja të lëkurës
Timonin e ka të ndërruar (të VW T4) më i vogël, që nuk është ne foto për të parë!
mirëpo edhe timonin origjinal e merrni me vehte.

çmimi i diskutueshem

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39