VW Kombi T4 -98 dizel

Publikuar: Korrik 7, 2013 11:19 pm | Nga: NAZMI | Tel.: 044653425

VW Kombi T4 -98  dizel VW Kombi T4 -98  dizel VW Kombi T4 -98  dizel

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet VW T4

Vetura esht shume e rujshme shini ne foto…
Motori esht 2,5 dizel
GOMA TE REJA ME 9MM PROFIL
RADIO CD
DHE DRITA SPORT
DRITAT E MRENDSHME TE KALTERT

Baj edhe ndrim me pikapo ose passat caravan

per me shume informata kontakto ne numer

044653425
049102764

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39