VW Kombi T4 -98 dizel

Emri Kontaktues: NAZMI | Qyteti: Ferizaj | Telefoni: 044653425 | Data e Publikimit: 07.07.2013

VW Kombi T4 -98  dizel VW Kombi T4 -98  dizel VW Kombi T4 -98  dizel

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet VW T4

Vetura esht shume e rujshme shini ne foto…
Motori esht 2,5 dizel
GOMA TE REJA ME 9MM PROFIL
RADIO CD
DHE DRITA SPORT
DRITAT E MRENDSHME TE KALTERT

Baj edhe ndrim me pikapo ose passat caravan

per me shume informata kontakto ne numer

044653425
049102764

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 5 =