VW PASSAT TDI

Emri Kontaktues: valon | Çmimi: 5500€ | Qyteti: Kaçanik | Telefoni: 044227556 ose +447702013557

SHES VETUREN VW PASSAT , VITI PRODHIMIT 2005 DIESEL ,VETURA ESHTE ME TABELA TE HUAJA PRODHIM ANGLEZ, KA KLIME ,NJE PRONAR QE NGA FILLIMI,KA SERVICE HISTORY,FELLGE ALUMINI ,KA GOMA TE VERES EDHE ATO TE DIMRIT ,DHE ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE .arsyeja e shitje nuk me duhet me se kam marre veture 4×4

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 5 =