WEB Developer

Publikuar: Korrik 21, 2016 11:57 pm | Nga: Itrendin | Tel.: +386 49 533 219

WEB Developer

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Pershkrimi i punes
Vend i lirë pune për:
• WEB Developer

Detyrat
• Mirëmbajtja e kodit të backend dhe frontend të itrendin.
• Analizimi dhe përmirsimi i kodeve ekzistuese.
• Zgjërimi iideve ekzistuese dhe zhvillimi i tipareve të reja.

Kualifikimet
• Njohja e gjuhëve progamuese:
• PHP
• MYSQL
• Javascript
• Jquery
• Angular JS
• HTML5
• CSS3
• Codeigniter
• Njohuri të mira në konceptet dhe ndërlidhjen e këtyre gjuhëve programuese.
• Kreativiteti në punë.
• Bashkëpunimi dhe motivimi.

Tjera
• Ne kërkojm punëtor të cilët janë të motivuar për ta sfiduar veten pasiqë Itrendin është platform e cila synon të ndërkombëtarizohet duke funksionuar në të gjithë botën.
• Itrendin është duke kërkuar punëtor në pozitën e zhvillimit të web-siteve. Ne kërkojm punëtor të cilët kanë aftësi dhe ambicje për zhvillimin e tyre profesional në lëminë e web-siteve. Itrendin është platformë sfiduese dhe kërkojmë punëtor që kanë dëshirë të sfidojn veten për tu zhvilluar profesionalisht.

• Apliko në:
• Email-i: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39