Ylli KERAMIKA

Emri Kontaktues: Ylli | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044164047 | Data e Publikimit: 22.11.2014

Ylli  KERAMIKA Ylli  KERAMIKA Ylli  KERAMIKA Ylli  KERAMIKA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Bejme te gjitha montimet e:
Pllakave si dhe Keramikes Ne:
Koridore,Banjo,Sallone,Teraca,Kuzhin.
Si dhe Riparime.
Kontakti.
044-164-047

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 6 =