Ylli KERAMIKA

Emri Kontaktues: Ylli | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049222672 | Data e Publikimit: 27.11.2014

Ylli  KERAMIKA Ylli  KERAMIKA Ylli  KERAMIKA Ylli  KERAMIKA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Punojm dhe montojm Llojet e:
Kerkamikes,Pllakave Ne:
Koridore,Kuzhin,Banjo,Sallone,Teraca.
Riparime.
Kontakti:
Tel. 049 222 672
Viber. +386 49 222 672

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 0 =