Ylli KERAMIKA

Emri Kontaktues: Ylli | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049222672 | Data e Publikimit: 28.11.2014

Ylli  KERAMIKA Ylli  KERAMIKA Ylli  KERAMIKA Ylli  KERAMIKA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Bejm Shtrimin e
Keramikes si dhe Pllakave ne:
Korridore,Kuzhin,Sallone,Banjo,Teraca.
Si dhe Riparime.
Na Kontaktoni ne keta Nr Telefoni:
Mob: 049 222 672
Viber: +386 49 222 6722

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 7 =