Ylli QERAMIKA

Publikuar: Dhjetor 8, 2014 12:05 pm | Nga: Ylli | Tel.: 049222672

Ylli  QERAMIKA Ylli  QERAMIKA Ylli  QERAMIKA Ylli  QERAMIKA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Bejm Montimin e
Keramikes si dhe Pllakave ne:
Korridore,Kuzhin,Sallone,Banjo,Teraca.
Si dhe Riparime.
Na Kontaktoni ne keta Nr Telefoni:
Mob: 049 222 672
Viber: +386 49 222 672

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39