Zdrukthëtar (Gjermani)

Publikuar: Shkurt 21, 2019 2:02 pm | Nga: Punsohu.eu | Tel.: +383 49 764 800

Zdrukthëtar (Gjermani)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Zdrukthëtar (Gjermani)

Detyrat dhe Pergjegjesite :
• Performimi i testimeve të pajisjeve në fushën e ndërtimtarisë në institutin e testimit, psh. Aplikacionet në mbrojtjen kundër zjarrit, njohjen e zërit etj
• Pjesëmarje vëzhguese në këto testime
• Projektimi i modeleve si dhe detyra të tjera të pavarura teknike
• Prokurimi i materialit
• Sqarimi I cdo detaji me kolegët tuaj

Eksperfencat :
• Edukim si zdrukthëtar, apo ndonjë degë tjetër e ngjashme
• Shijimi i punës në sektorin e zhvillimit
• Trajtim serioz i punës. aktiviteteve në institutin për testim dhe kolegëve
• Gatishmëri për udhëtim gjatëjavës
• Aftësi të komunikoni dhe veproni në mënyrë të pavarur me aksionarët tanë

Vendi: Ratingen, Gjermani.

Data e Skadimit: 20 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39