Zdrukthëtar (Gjermani)

Publikuar: Shkurt 25, 2019 10:03 am | Nga: Punsohu.eu | Tel.: +38349796777

Zdrukthëtar (Gjermani)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Zdrukthëtar (Gjermani)

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Menaxhimi i projekteve/ koordinimi me projektet madhore
• Planifikimi dhe kontrollimi i të gjitha hapave të projekteve
• Udhëheqja e ekipeve të punës
• Porositja dhe blerja e materialeve
• Sigurimi i cilësisë së projekteve

Eksperiencat :
• Së paku 5 vite përvojë pune në zdrukthëtari
• Njohuri në montimin e dyerve dhe dritareve
• Nivel i lartë i punës ekipore dhe paraqitje miqësore
• Njohuri të mira në mjeshtëri dore dhe i sjellshëm
• Së paku dyvite përvojë në menaxhim të projekteve
• Njohuri montuese
• Posedimi i patent shoferit, kategoria B

Vendi: Hamburg, Gjermani.

Data e Skadimit: 19 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39