Zdrukthëtar (Gjermani)

Publikuar: Mars 19, 2019 10:04 am | Nga: Punsohu.eu | Çmimi: 3000 | Tel.: +38349764800

Zdrukthëtar (Gjermani)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Zdrukthëtar (Gjermani)

Detyrat dhe Pergjegjesite :
• Pergatitja e pjeseve per shitje apo montim
• Ndertimi i strukturave te drunjta
• Perpunimi i pjeseve per montim
• Montimi dhe cmontimi

Eksperiencat :
• Trajnim ne zdrukthetari apo ne ndonje dege te ngjashme te perpunimit te drurit
• Disa vite pervoje pune sidomos ne fushen e montimit te produkteve te drurit
• Njohuria e gjuhes gjermane eshte avantazh
• Nivel i larte i fleksibilitetit, cilesise dhe pergjegjshmerise
• Posedimi i patent shoferit. kategoria B

Data e Skadimit: 15 Mars, 2019.

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39