Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta eRe

Publikuar: Shtator 14, 2017 11:06 pm | Nga: Naser Shala | Çmimi: 7200 | Tel.: +37744230300

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta Komplet: 2 Basa (Basbina) + 6 Satelita + Mixet Dynacord1 PowerMate1000 + 2 Slleva markes QSC RMX4050HD \\\”nga 4000wat\\\” + 1 Crosover dbx + 1 Mikrofon Shure + 1 Stabilizator i rrymes + 1 llaptop i markes HP + Kabllet komplet. (Paisjet nuk ndahen shiten komplet siq jan ne foto dhe jan te gatshme per pune) Teknika ështe e RE dhe shum e ruajtur

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39