zerim

Publikuar: Prill 29, 2017 1:16 pm | Nga: D J Gazi | Tel.: +37745 663 230

zerim zerim

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Studio & Riadi & D j Gazi
Ofrojm Muzike me D J ne Dasma Fejesa Syneti Ditlindje Ahengje Familjare dhe për Gezime tjera Familjare
Me Teknike Profesionale dhe me
Moderator Professional
Foto Studio Profesionale Xhirime per Dasna dhe Ahenxhe te Ndryshme
Rezervimi ne tel: + 377 45 663-230

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39