ZYRA E PËRKTHIMEVE (GJYQËSORE)

Publikuar: Qershor 9, 2017 9:33 am | Nga: Fatmir | Çmimi: 00 | Tel.: 049 830 553

ZYRA E PËRKTHIMEVE (GJYQËSORE) ZYRA E PËRKTHIMEVE (GJYQËSORE) ZYRA E PËRKTHIMEVE (GJYQËSORE) ZYRA E PËRKTHIMEVE (GJYQËSORE)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

ZYRA E PËRKTHIMEVE (GJYQËSORE)
VETËM PËR PËRKTHIME NË
ANGLISHT – SHQIP – 6 € PËR NJË FAQE
SHQIP / ANGLISHT – 8 € PËR NJË FAQE

NDËRSA:
OFROJ SHËRBIME NË PERKTHIMIN E DOKUMENTEVE GJYQËSORE TË VULOSURA NË BASHKËPUNIM ME KOLEGË PERKTHYES, NË GJUHËT:
GJERMANE, BOSHNJAKE, TURKE, SERBE, KROATE, SLLOVENE, MAQEDONISHTE, ÇEKE, SLLOVAKE, RUMUNE, BULLGARE DHE ANASJELLTAS.
Bëhet përkthimi i dokumentacionit të nevojshëm për:
Kurorëzime; Shkurorëzime
Dokumentacion Shkollimi jashtë vendit ; Nostrifikim të diplomave, Diploma dhe Dëftesa shkollore dhe Universitare
Aktvendime; Aktgjykime; Te gjitha llojet e Certifikatave të Gjendjes Civile; Fshirje të shtetësisë
Dokumente mjekësore; Certifikata të ndryshme, etj.
Gjendem në Prizren, në rrugën “Ibrahim Lutfiu” afër Gjykatës Themelore,
Shih foton e lokalit.
Zyra për Përkthime Gjyqësore:+386 (o49)/ 830-553 – Viber: +386 (o49)/ 830-553
+377 045 361-156

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39