Zyre me qira, afer AAK, rruga kryesore, perdhese

Publikuar: Nëntor 9, 2014 9:23 pm | Nga: Genci | Tel.: 044127111

Zyre me qira, afer AAK, rruga kryesore, perdhese Zyre me qira, afer AAK, rruga kryesore, perdhese Zyre me qira, afer AAK, rruga kryesore, perdhese Zyre me qira, afer AAK, rruga kryesore, perdhese

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet banesa per zyre me qira. I ka 40 m2, ka banjo, mini kuzhine dhe hapesiren e cila mund te shendrrohet ne 1 ose 2 zyre sipas nevojes. Posedon klimatizim, ngrohje, alarm dhe dere te blinduar. Eshte e renovuar dhe e paperdorur deri tani. Gjendet ne perdhese ne Bulevardin e Deshmoreve, rruga kryesore. Lokacion ideal per cfaredo veprimtarie (noter, avokature, perfaqesi, ordinance). E vlen te vizitohet.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39