Zyre me qira – Perballe Hotel Grand Prishtina

Publikuar: Shkurt 21, 2013 3:26 pm | Nga: Blerim | Çmimi: 650 | Tel.: 045235000

Zyre me qira – Perballe Hotel Grand Prishtina Zyre me qira – Perballe Hotel Grand Prishtina Zyre me qira – Perballe Hotel Grand Prishtina Zyre me qira – Perballe Hotel Grand Prishtina

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Nga 01.Mars.2013 lëshohet me qira banesa e rinovuar për afarizëm – zyre.

Banesa është në katin e II-të dhe ka pamje përballë Hotel Grand Prishtina dhe nga prapa.
Ka këtë përmbajtje:
3 Dhoma/Zyre
1 korridor
1 banjo/WC
Total: 65m2

Nr.kontaktues: 045235000; 044248762

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39